Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIOTR WOŹNIAK W DOK-u

DOK zaprasza wszystkie Panie, by uczciły swoje święto wizytą w Poetyckiej Stajni koncertem Piotra Woźniaka i Wojtka Czemplika. Zagrają oni w Dzierżoniowie 8 marca o godz. 20.00. Bilety kosztują 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.
PIOTR WOŹNIAK W DOK-u

DOK zaprasza wszystkie Panie, by uczciły swoje święto wizytą w Poetyckiej Stajni koncertem Piotra Woźniaka i Wojtka Czemplika. Zagrają oni w Dzierżoniowie 8 marca o godz. 20.00. Bilety kosztują 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.

Piotr Woźniak przed publicznością staje najczęściej sam z gitarą. „Człowiek o głosie jak maszyna parowa i wrażliwości baranka” - zapowiedziano go przed jednym z koncertów. Ten głos – charakterystyczny, nie do pomylenia z nikim innym – zaskakuje czystością i siłą, skalą emocji od szeptu po krzyk. Bo to emocje właśnie są dla niego najważniejsze.

To artysta liryczny, wrażliwy i skupiony interpretator swoich, ale także "pożyczonych na zawsze" słów i melodii. W 2010 roku ukazał się jego pierwszy album "Dom na dachu", w 2012 - podwójny (CD + DVD), koncertowy album „Jak ze źródła”, stanowiący hołd złożony twórcom i wykonawcom polskich piosenek z początku lat 70.

Skrzypek Wojciech Czemplik na co dzień gra w zespole U Studni. To muzyk wszechstronny, grający na skrzypcach, altówce, mandolinie, cymbałach, lirze korbowej, pile muzycznej, a także na wynalazku, który na własny użytek nazwał skrzypotrąbą.

Przez lata współtworzył zespół Stare Dobre Małżeństwo, ponadto współpracował z zespołami Bez Jacka, PASS, Do Góry Dnem, z Agatą Budzyńską, Pawłem Orkiszem, Piotrem Bakalem. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Musica Sacromontana, który odbywa się w Klasztorze Księży Filipinów na Świętej Górze koło Gostynia.

Bilety na koncert można nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Będą doskonałym prezentem na Dzień Kobiet.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama