Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Powódź nie zatrzymała ich pasji – wracają silniejsi!

Powódź go nie pokonała: Sklep Pod Aniołem znów otwarty dla klientów

Po wrześniowej powodzi, która doszczętnie zniszczyła poprzednią siedzibę, Sklep Pod Aniołem wznowił działalność w nowej lokalizacji przy ul. Wita Stwosza. Oferuje szeroki wybór pamiątek, rękodzieła, książek oraz aromatyczną kawę z lokalnej palarni, stając się symbolem wytrwałości i odrodzenia lokalnego biznesu.
Powódź go nie pokonała: Sklep Pod Aniołem znów otwarty dla klientów

Sklep Pod Aniołem to miejsce, które przez lata zdobyło serca mieszkańców i turystów, oferując wyjątkowe pamiątki, książki, produkty regionalne, ceramikę, rękodzieło oraz artykuły religijne. We wrześniu ubiegłego roku los okazał się jednak bezlitosny – gwałtowna powódź zniszczyła sklep przy ul. A. Grottgera, mieszczący się w dawnym budynku „Orbisu”. Straty były ogromne, a przyszłość działalności stanęła pod znakiem zapytania.

Właściciele nie poddali się jednak przeciwnościom. Zamiast odbudowywać sklep w niepewnym miejscu, postanowili przenieść działalność do nowej, bezpieczniejszej lokalizacji przy ul. Wita Stwosza. Dziś Sklep Pod Aniołem znów tętni życiem, zachwycając bogatym wyborem produktów najwyższej jakości. Klienci znajdą tu zarówno unikatowe pamiątki, jak i piękne wyroby ceramiczne, lokalne przysmaki, książki, a także artykuły religijne i rękodzieło.

Nowością jest przytulny kącik kawowy, gdzie można delektować się aromatyczną kawą z lokalnej palarni, odpocząć po zakupach i porozmawiać z właścicielami, którzy chętnie dzielą się historią sklepu i regionu. Sklep Pod Aniołem to nie tylko miejsce zakupów, ale także przestrzeń spotkań i inspiracji.

Powrót sklepu po katastrofie stał się symbolem wytrwałości i lokalnej solidarności. Właściciele podkreślają, że bez wsparcia klientów i sąsiadów nie byłoby to możliwe. Dziś zapraszają wszystkich do odwiedzin w nowym miejscu, gdzie czeka jeszcze więcej wyjątkowych produktów i ciepłej atmosfery.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: aTreść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”Autor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Na przyszły rok , Mietek Fogg się zapowiedział .Data dodania komentarza: 5.05.2026, 08:57Źródło komentarza: Majówkowy piknik z Eleni w Parku Miejskim w BielawieAutor komentarza: YSTreść komentarza: Motocyklista uciekał od policji i stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w auto (przy parkowane obok lombardu) tak że pasażer motocykla przeleciał przez maskę auta Uciekinierze porzucili motocykl i zaczęli uciekać i po 20 sekundach nadjechał radiowóz który prowadził pościg, dzięki osobom trzecim którzy pomogli w odnalezieniu i złapaniu sprawców Policja zyskała sukces w pościgu sprawców ! Dbajmy o bezpieczeństwo i pomagamy innymData dodania komentarza: 3.05.2026, 11:25Źródło komentarza: Bielawa. Zderzenie motocykla z zaparkowaną ToyotąAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Biedne tylko te drzewa po obu stronach drogi, którym mocno niszczą korzenie koparką....kwestia czasu jak zaczną obumierać....Data dodania komentarza: 28.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Bielawa: Rozpoczęto kompleksową przebudowę ul. J. KorczakaAutor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatne
Reklama