Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Jazzowa fiesta w na dzierżoniowskim rynku!

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK) i DGN Klub Jazzowy Pegazz, zapraszają mieszkańców Dzierżoniowa do radosnego uczestnictwa w Paradzie w stylu Nowoorleańskim, która odbędzie się 30 kwietnia 2025 na dzierżoniowskim rynku i przejdzie w barwnym korowodzie ulicą Świdnicką pod Kino ''Zbyszek''.
Jazzowa fiesta w na dzierżoniowskim rynku!

Parada zostanie zorganizowana z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Jazzu w Dzierżoniowie. Początek Parady w środę o godz. 18:00. W programie Parady, mini – koncert grającego na banjo Roberta Gawrona z Wrocławia, występ Miejskiej Orkiestry Dętej oraz pokaz taneczny grupy Mażoretki. Po muzycznych występach w rynku, barwna Parada wyruszy spod Ratusza, ulicą Świdnicką w kierunku Kina ''Zbyszek''. Paradę w stylu Nowoorleańskim, poprowadzi Miejska Orkiestra Dęta i taneczne grupa Mażoretki. Po zakończeniu Parady, przed Kinem ''Zbyszek'' pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników Parady. Zwieńczenie Parady, będzie biletowany koncert w DOK, o godz. 19:00, na który zaprasza dzierżoniowskich sympatyków jazzu, grupa Young Power New Edition pod dowództwem Krzysztofa Popka.

W tym miejscu dodam, że w celebrowaniu Światowego Dnia Jazzu, bierze udział w tym roku ponad 190 państw, a na miasto gospodarza obchodów Międzynarodowego Dnia Jazzu, wybrano Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie odbędzie się – transmitowany na cały świat, koncert gwiazd International Jazz Day 2025 All-Star Global Concert. Na scenie w Etihad Arena, wystąpią wybitni artyści jazzowi, bluesowi, klasyczni i hip-hopowi z całego świata, a muzyczne kierownictwo nad tym koncertem obejmie legendarny pianista Herbie Hancock.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama