Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

V nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Kłodzkiego

W dniu 14 kwietnia 2025 roku o godzinie 14:45 w sali nr 109 Starostwa Powiatowego w Kłodzku odbyła się V nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Kłodzkiego.
V nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Kłodzkiego

Sesję otworzył Przewodniczący Rady Powiatu, Zbigniew Łopusiewicz. Po przedstawieniu porządku obrad, radni przystąpili do rozpatrzenia projektów uchwał.

Jednogłośnie (23 głosy "za") podjęto uchwały w sprawie: 

✅ zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kłodzkiego,

✅ zmiany budżetu Powiatu Kłodzkiego na 2025 rok.

Tym samym zostały przyjęte rządowe środki w kwocie blisko 9 mln złotych do budżetu Powiatu Kłodzkiego na odbudowę mostu w ciągu drogi powiatowej na ulicy Kościuszki w Kłodzku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama