Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ruszyły zapisy na rajd turystyczny – Sowiogórski Muflon 4!

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą wędrówkę nieoczywistymi ścieżkami po malowniczych zakątkach Gór Sowich? To idealna okazja, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiać przyrodę i zdobyć nowe wspomnienia!
Ruszyły zapisy na rajd turystyczny – Sowiogórski Muflon 4!

𝐊𝐭𝐨 𝐦𝐨𝐳̇𝐞 𝐰𝐳𝐢𝐚̨𝐜́ 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐚ł? Każda pełnoletnia osoba z duchem przygody! Osoby niepełnoletnie mogą dołączyć pod opieką kogoś powyżej 21 roku życia.

𝐖𝐚𝐳̇𝐧𝐞! Każdego zgłoszenia dokonujecie na osobnym formularzu.

𝐉𝐚𝐤 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐚𝐜́? To proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 15 maja 2025 r. Znajdziecie go tutaj 

https://forms.gle/TsR96YxGupHtVYNH9

𝐀 𝐜𝐨 𝐳 𝐨𝐩ł𝐚𝐭𝐚𝐦𝐢? Podobnie jak w latach ubiegłych udział w rajdzie jest bezpłatny! Jeśli jednak macie ochotę wesprzeć lokalną społeczność, będziecie mogli to zrobić, kupując pyszności na stoisku gastronomicznym Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionkach, które tradycyjnie będzie czekało na Was na starcie i mecie rajdu. 

𝐖𝐚𝐳̇𝐧𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐨! Liczba miejsc jest ograniczona do 250 osób, więc nie zwlekajcie z zapisami! Kto pierwszy, ten lepszy! 

Dołączcie do nas i przeżyjcie wspaniałą przygodę w Górach Sowich! Nie możemy się Was doczekać! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama