W niedzielę 30 marca w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie, odbyła się kolejna edycja Sowiogórskiego Festiwalu Tańca Towarzyskiego. Tancerze, reprezentujący różne grupy wiekowe, zaprezentowali swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością.
Bartosz Piasecki
31.03.2025 04:20
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze