Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

zDOLNI ŚLĄZACY Z ZG 3

Uczniowie Zespołu Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie w tym roku szklonym zdobyli laury w konkursie „zDolny Ślązak Gimnazjalista”, który jest najbardziej prestiżowym konkursem dla uczniów naszego województwa.
zDOLNI ŚLĄZACY Z ZG 3

Uczniowie Zespołu Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie w tym roku szklonym zdobyli laury w konkursie „zDolny Ślązak Gimnazjalista”, który jest najbardziej prestiżowym konkursem dla uczniów naszego województwa. W gronie najlepszych uczniów województwa znalazła się trójka uczniów szkoły: Oskar Olejnik, Marcin Winiarski i Nina Stojanowska.

Pierwszy z nich to laureat konkursów polonistycznego z elementami sztuki, historycznego z elementami WOS-u, fizycznego, a także finalista konkursu matematycznego. Marcin Winiarski to z kolei laureat konkursu chemicznego i finalista konkursu geograficznego. Nina Stojanowska jest zaś finalistką konkursu polonistycznego z elementami sztuki, konkursów matematycznego, fizycznego oraz historycznego z elementami WOS-u.

Warto dodać, że konkursy te zapewniają laureatom liczne przywileje. Są nimi nie tylko ocena celująca na świadectwie, ale także zwolnienie z części egzaminu zewnętrznego z jednoczesnym uzyskaniem maksymalnej liczby punktów. Konkursy te sprawdzają gruntownie wiedzę i umiejętności olimpijczyka. Jest to dowód także na to, że nauczyciele potrafią umiejętnie rozwijać w podopiecznych talenty i zainteresowania, motywować do ciężkiej, uczciwej i wytężonej pracy. 

Zdolnej młodzieży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MkTreść komentarza: Świnica – zwornikowy szczyt w Tatrach WysokichData dodania komentarza: 10.12.2025, 22:02Źródło komentarza: Rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Lwa Tołstoja w ŚwinicyAutor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w Dzierżoniowie
Reklama