Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://michalska.pl
Reklama 1

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”

Już po raz dziewiąty zapraszamy miłośników fotografii, nie tylko świdniczan, do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Powinny zostać one wykonane w terminie od 6 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 6 stycznia 2025 roku.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia musi być rozpoznawalne w tle miasto Świdnica. 

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres [email protected]. Na świąteczne fotografie czekamy do 6 stycznia 2025 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 9 stycznia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej.  Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda, Jarmark Bożonarodzeniowy. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: MonikaTreść komentarza: Brawo chłopaki!!!!!Data dodania komentarza: 30.03.2026, 11:09Źródło komentarza: Sparta Ostroszowice gromi w Strzegom Football Cup!
Reklama