Parafia św. Antoniego w Pieszycach w ramach polsko-czeskiego projektu z Euroregionu Glacensis priorytet turystyka pozyskała środki finansowe. Celem projektu jest rozszerzenie oferty turystycznej dla mieszkańców pogranicza. Partnerzy realizujący zadanie wspólnie opracują mapę atrakcji turystyki pielgrzymkowej. W ramach pozyskanych środków zrealizowany zostanie również częściowy remont zabytkowych oryginalnych organów. A wszystko pod nazwą „Zabytki sakralne – drogą do duchowego bogactwa.
Telewizja Sudecka
04.12.2024 12:44
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze