Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli dzierżoniowscy kryminalni

17 października, policjanci dzierżoniowskiego Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 830 gramów marihuany, blisko 350 gramów klefedronu i ponad 140 gramów opiatów. Wobec zatrzymanego mężczyzny sąd zastosował trzymiesięczny areszt.
Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli dzierżoniowscy kryminalni

W ubiegłym tygodniu lokalni policjanci odnotowali duży sukces w walce z przestępczością narkotykową - przejęli ponad kilogram środków odurzających! Dzierżoniowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który w pomieszczeniach gospodarczych posiadał ponad 830 gramów suszu roślinnego, wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna był również w posiadaniu klefedronu i opiatów. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Reklama