Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BABU KRÓL W DOK-u

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu BABU KRÓL. Już 26 kwietnia w sobotę o godz. 19.00 na scenie Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury wystąpi zespół BABU KRÓL. Zapraszamy bo naprawdę warto.
BABU KRÓL W DOK-u

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu BABU KRÓL. Już 26 kwietnia w sobotę o godz. 19.00 na scenie Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury wystąpi zespół BABU KRÓL. Zapraszamy bo naprawdę warto.

Będący filarami grupy Pogodno, panowie Bajzel i Budyń, doskonale odnajdują się w poetyce Stachury. Ich podejście do spuścizny wybitnego poety jest takie, jaki był on sam – ekstrawaganckie, nieco zwariowane, miejscami dekadenckie. Na uwagę zasługuje sposób kompozycji muzyki: rytmika jest odpowiednio połamana, dopasowując się idealnie do melorecytowanych wierszy. Każdy utwór ma klimat oddający nastrój liryki, a przede wszystkim słychać, że wykonawcy doskonale rozumieją zawartą w utworach treść, co jest niezbędnym elementem śpiewania poezji.

Bilety:
przedsprzedaż: 20zł
w dniu koncertu: 30zł

Do nabycia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, ul Świdnicka 23, I p. lub na www.dok.pl / kup bilet


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama