Za nami Pieśni o ziemi, czyli XII już edycja Dolnośląskiego Festiwalu Muzycznego, którego jeden z kolejnych już koncertów odbył się w sobotę 29 czerwca w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie. Podczas wydarzenia mogliśmy posłuchać występu Wind5 Quintet.
Juliusz Pachura
30.06.2024 12:26
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze