Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Salony Muzyczne Wratislavii 2024 „Melodie Świata”

Już 4 lipca 2024 roku o godzinie 18:30 w Oratorium Marianum na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się wyjątkowy koncert z cyklu Salony Muzyczne Wratislavii 2024, zatytułowany „Melodie Świata”.
Salony Muzyczne Wratislavii 2024 „Melodie Świata”

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, organizowane przez kluby Soroptimist w Polsce, zaprezentuje różnorodność kultur, które przez wieki tworzyły i nadal kształtują Wrocław. Środki pozyskane z koncertu zostaną przeznaczone na działania charytatywne, w tym szczególnie organizację zajęć arteterapii dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej. 

Spotkanie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, Oratorium Marianum, gdzie gościli wybitni kompozytorzy, muzycy świata oraz naukowcy. Tym razem oddamy przestrzeń młodym muzykom i muzyczkom. Wystąpią dla nas stypendystki, stypendyści klubów Soroptimist International oraz goście Wratislavii, którzy zaprezentują utwory nawiązujące do bogatej historii i tradycji naszego miasta.

Jest to także doskonała okazja, aby szerzej zaprezentować działalność Soroptymizmu oraz cele naszej organizacji, w tym wsparcie młodzieży uzdolnionej muzycznie.

O Soroptymizmie:

Soroptimist International to globalna organizacja zrzeszająca kobiety pracujące na rzecz poprawy życia kobiet i dziewcząt w społecznościach lokalnych oraz na całym świecie. Poprzez różnorodne programy edukacyjne, zawodowe i zdrowotne, Soroptimistki dążą do wzmocnienia pozycji kobiet oraz promowania równości płci.Nasz klub aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności Wrocławia, organizując i wspierając inicjatywy, które przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców. Przykładem takich działań jest opłata zajęć arteterapii dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej, dzięki której mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i osoby wspierające działalność charytatywną do udziału w koncercie „Melodie Świata”. Przeżyjmy razem  niezapomniany wieczór, wypełniony muzyką, historią i ideą niesienia wspólnie pomocy i wsparcia dla dzieci w pieczy zastępczej.

Bilety można nabyć https://evently.pl/events/5396-muzyczne-salony-wratislavi-melodie-swiata

Z muzycznym pozdrowieniem,

Organizatorki Salony Muzyczne Wratislavii 2024


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama