Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

10 edycja Break King Bielawa 2024 za nami

Za nami 10 edycja Break King Bielawa. Tradycyjnie już, impreza przyciągnęła mnóstwo tancerzy z całego świata, a w tym roku gala finałowa odbyła się w sobotę, 11 maja. Podczas występów nie brakowało emocji.

Oficjalne wyniki:
 

Kategoria 2vs2 Breaking Pro
1 miejsce – Nazar Fiialkovych, Yaroslav Novosad - Ukraina
2 miejsce – Tayfun Sevindik, Linus – Niemcy
3 miejsce - Tomasz Chorzelewski, Oskar Świder - Kętrzyn

Cypher Killer Bboy

1 miejsce – Leon Skiba - Warszawa
 


Cypher Killer Bgirl

1 miejsce - Tina Li - Niemcy
 


Kategoria 1vs1 Breaking Kids do lat 16
1 miejsce – Gera - Conquistador
2 miejsce – Igor Bianga – Słupsk
3 miejsce - Szymon Dmoch - Łomża

Kategoria 1v1 Breaking Kids do lat 12
1 miejsce – Alicja Ludwa - BWA Breakers
2 miejsce – Karol Jaruga - BWA Breakers
3 miejsce – Soul Tim - Conquistador

Kategoria 1vs1 Beginners – Początkujący
1 miejsce - Grzegorz Korwel - BWA Breakers
1 miejsce – Iwo Karolski - BWA Breakers
2 miejsce – Zuzia Góralczyk - BWA Breakers
2 miejsce – Aleksandra - Factory Kingz - Łotwa
3 miejsce – Krzysztof Nowak - Nysa
3 miejsce – Błażej Ołdziejewski - BWA Breakers
4 miejsce – Michał Kohut - Czechy
4 miejsce – Mikołaj Mikołajek - BWA Breakers
5 miejsce – Hania Makarska - BWA Breakers
5 miejsce – Fabian Chłądowicz - BWA Breakers
6 miejsce - Joanna Korwel - BWA Breakers
6 miejsce - Skeleton - Factory Kingz - Łotwa
7 miejsce – Jegros Severins - Factory Kingz - Łotwa
7 miejsce – Jaś Mrówczyński - BWA Breakers
8 miejsce – Nina Babiarz - BWA Breakers
8 miejsce – Natalia Jasińska - BWA Breakers
9 miejsce - Gracjan Wojtusik - BWA Breakers
9 miejsce – Franek Dziubek- Break Sharks - Łódź
10 miejsce – Ignacy Podgórski - BWA Breakers
10 miejsce – Gabriel Czajkowski - BWA Breakers


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xTreść komentarza: Proponuje na front.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:38Źródło komentarza: Prawie półtora promila i podrobione prawo jazdy. 19-latek z zarzutamiAutor komentarza: Grzesiu02Treść komentarza: Dzieje się we Wrocławiu 💪Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:50Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Wow! Super inicjatywa, na pewno będę! :)Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:49Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama