W niedzielę, 28 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie odbył się koncert z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na scenie wystąpili: Zespół Pieśni i Tańca Nowa Ruda oraz Noworudzka Orkiestra Górnicza.
Jarosław Wrona
29.04.2024 13:03
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze