Dzierżoniowskie publiczne placówki oświatowe wdrożyły w tym roku tzw. e-arkusz, czyli elektroniczną wersję arkusza organizacyjnego szkoły. Ma to pomóc gminie w koordynacji pracy szkół w kolejnym roku szkolnym 2014/2015.
Zbigniew Kukiełka
14.05.2014 17:46
(aktualizacja 22.08.2023 01:41)
Dzierżoniowskie publiczne placówki oświatowe wdrożyły w tym roku tzw. e-arkusz, czyli elektroniczną wersję arkusza organizacyjnego szkoły. Ma to pomóc gminie w koordynacji pracy szkół w kolejnym roku szkolnym 2014/2015.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
MartaS
16.05.2014 11:01
Pani Marzence się ewidentnie postarzało, efekt chyba dosyć stresującej pracy. Trzymaj się kochanie!
MartaS
16.05.2014 11:01
Pani Marzence się ewidentnie postarzało, efekt chyba dosyć stresującej pracy. Trzymaj się kochanie!
Napisz komentarz
Komentarze