W sobotę 23 marca w dzierżoniowskim II LO im. Jana Pawła II rozegrany został pierwszy mecz koszykówki pomiędzy drużynami TEAM powiatu, a reprezentacją TEAM Dzierżoniów.
Adam Pachura
25.03.2024 19:21
Drużyna Dzierżoniowa pokonała TEAM powiatu 70:44.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze