Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Bielawscy kryminalni przejęli ponad 35 gramów narkotyków

19 marca policjanci bielawskiego Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli blisko 8 gramów marihuany i ponad 28 gramów mefedronu. Zatrzymany mężczyzna, który był w posiadaniu narkotyków jest mieszkańcem naszego powiatu.
Bielawscy kryminalni przejęli ponad 35 gramów narkotyków

Niedawno wspominaliśmy o sukcesach policjantów powiatu dzierżoniowskiego w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze nie spoczywają na laurach i wciąż z pełnym zaangażowaniem podchodzą do wyeliminowania przestępczego procederu związanego z substancjami psychoaktywnymi i środkami odurzającymi. Tym razem kryminalni z Komisariatu Policji w Bielawie zatrzymali 46-latka, który posiadał w miejscu zamieszkania ponad 28 gramów mefedronu i blisko 8 gramów marihuany.  Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama