Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPAŚNICY JUNIORA DZIERŻONIÓW W FORMIE

W sobotę 17 mają w Hali Klubu Sportowego Lotnik Wrocław odbyły się zawody zapaśnicze w stylu wolnym o Puchar Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.
ZAPAŚNICY JUNIORA DZIERŻONIÓW W FORMIE

W sobotę 17 mają w Hali Klubu Sportowego Lotnik Wrocław odbyły się zawody zapaśnicze w stylu wolnym o Puchar Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. W zawodach  w trzech grupach wiekowych „ dzieci” , „ młodzicy” oraz „ kadeci „ uczestniczyło 100 zawodników z 10 klubów. MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali : Tomasz Bigos, Jakub Kocerba, Sebastian Dudek, Jonasz Protaziuk, Alan Ekiert, Natan Poznański, Artur Matwieiszyn, Marek Stawowczyk oraz Piotr Lubański. Zawodnicy z naszego klubu pokazali się dobrej strony gdyż zdobyli 9 medali : 3 złote, 3 srebrne oraz 3 brązowe. Złote krążki w Turnieju wywalczyli Tomasz Bigos kat. dzieci 45kg, Jakub Kocerba kat. kadet 42kg oraz Sebastian Dudek kat. kadet 50kg. Srebrne medale wywalczyli Marek Stawowczyk kat. dzieci 45kg, Jonasz Protaziuk kat. młodzik 59kg oraz Artur Matwieiszyn kat. kadet 100kg. Brązowe krążki wywalczyli Natan Poznański oraz Alan Ekiert kat. dzieci 45kg oraz Piotr Lubański kat. młodzik 53kg.

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW chciałby podziękować sponsorom naszego Klubu Firmie EL MONT z Dzierżoniowa oraz Firmie DRG AGRO GROUP  z Tuszyna oraz Festa Sport z Dzierżoniowa, które wspierają młodych adeptów sportów walki.

Wszystkie chętne Dzieci oraz Młodzież w wieku od 7 do 107 lat zapraszamy na treningi zapaśnicze w Sali Sportów Walki ul Kościelna 32 w Poniedziałki Środy oraz Piątki w godzinach 16-18. Zapraszamy również do naszego Klubu na treningi Brazylijskiego Jiu Jiu oraz MMA w Poniedziałki, Środy oraz Czwartki w godzinach 18 00 - 19 30 oraz Piątki 20 – 21. Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel 693 981 359 Norbert Warchoł oraz 667-675-626 Stanisław Warchoł oraz na stronie internetowej : junior-dzierżoniów.pl i portalu Facebook – JUNIOR DZIERŻONIÓW.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama