Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ŻELAZNE BYKI NA ZAWODACH WE WROCŁAWIU

W sobotę 17 mają we Wrocławiu odbył się Turniej Zapaśniczy dzieci i młodzieży w zapasach w stylu wolnym o Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.
ŻELAZNE BYKI NA ZAWODACH WE WROCŁAWIU

W sobotę 17 mają we Wrocławiu odbył się Turniej Zapaśniczy dzieci i młodzieży w zapasach w stylu wolnym o Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. W zawodach uczestniczyło 100 zawodników z 10 klubów. Klub IRON BULLS BIELAWA reprezentowali : Oskar Stachura, Jakub Wojnar, Mikołaj Maciejewski, Aleks Beck, Szymon Masek oraz Franciszek Koper. Młodzi adepci zapasów trenujący w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie pod okiem Norberta Warchoła wywalczyli następujące miejsca : złoty medal w kategorii 29kg Aleks Beck, srebrne medale Oskar Stachura kat. 34kg, Franciszek Koper kat. 32kg, Mikołaj Maciejewski kat. 37kg, brązowe medale Szymon Masek kat. 31kg oraz Jakub Wojnar kat. 47kg.

Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom za to że tak dzielnie się spisali na tych zawodach. Cieszymy się że z kolejne imprezy potrafimy przywozić medale. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim rodzicom którzy tak dzielnie wspierają swoje pociechy podczas codziennych treningów oraz podczas zmagań sportowych. Podziękowania należą się również Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie z Oddziałami Sportowymi dzięki której nasi zawodnicy bez problemu mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe – Norbert Warchoł

Zarząd UKS IRON BULLS chciałby podziękować Panu Krzysztofowi Kuśmierskiemu Prezesowi Firmy EL MONT z Dzierżoniowa za zakup dresów sportowych oraz trykotów zapaśniczych naszym zawodnikom. Podziękowania należą się również Firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna która wspiera nasze działania podczas wyjazdów na zawody.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
BEBSON Gold TEAM 27.05.2014 10:06
Gratulacje!!!! Cieszą ojca takie dzieci!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama