Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ogłoszenie Gminy Lądek-Zdrój

Konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Lądek-Zdrój na lata 2023-2033 oraz konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji
Ogłoszenie Gminy Lądek-Zdrój

Burmistrz Lądka-Zdroju, zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Lądek-Zdrój na lata 2023-2033, a także o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miejskiej w Szczytnie w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji oraz uwag do projektu Uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Konsultacje obu tematów przeprowadzone będą od dnia 15 lutego 2024 r. do dnia 20 marca 2024 r. 
w postaci:

  1. Zbierania uwag w postaci wypełnionego papierowego lub elektronicznego formularza uwag. 

Formularz dostępny będzie:

  • na stronie internetowej Gminy Lądek-Zdroju;
  • na stronie Gminy Lądek-Zdrój w Biuletynie Informacji Publicznej.
  • w formie papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, ul. Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój.

Wypełnione formularze należy dostarczyć: 

  • drogą elektroniczną na adres e-mailowy: [email protected];
  • drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, ul. Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój;
  • bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, ul. Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój w godzinach pracy Urzędu.
  1. Wypełnienia ankiet on-line dostępnych pod adresami:

- https://forms.office.com/e/ZJzKRN73KA

- https://forms.office.com/e/qd6NgUamkk

  1. Spotkania konsultacyjnego on-line, przeprowadzonego za pośrednictwem platformy Microsoft Teams z interesariuszami rewitalizacji, na którym zostaną omówione główne założenia Gminnego Programu Rewitalizacji. Spotkanie odbędzie się w dniu
    29 lutego 2024 r. o godz. 15:00. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się do dnia 27 lutego 2024 r. klikając w link: https://forms.office.com/e/vrNr639j8G

Na podanego podczas rejestracji maila zostanie Państwu przesłany właściwy link do spotkania konsultacyjnego.

Uwagi do projektu Programu można składać do dnia 20 marca 2024 r. W przypadku dostarczenia uwag za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu korespondencji do Urzędu Miasta i Gminy Lądek-Zdrój.

Poniższe materiały informacyjne zostaną zamieszczone w wersji elektronicznej na stronie Gminy w Biuletynie Informacji Publicznej i stronie internetowej Urzędu oraz dostępne w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy Lądek-Zdrój.

  • formularze zgłaszania uwag, 
  • projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Lądek-Zdrój na lata 2023-2033 wraz z załącznikami,
  • projekt uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. 

 

Burmistrz Lądka Zdroju


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama