W miniony weekend w Polanicy Zdroju już po raz XXIV odbyły się Mistrzostwa Polski Oldbojów w Koszykówkę. Niezapomniane wrażenia i możliwość kolejnego spotkania były zapewnione dzięki ogromnemu zaangażowaniu pomysłodawcy turnieju i głównego organizatora zawodów Pana Jana Tyrały.
Napisz komentarz
Komentarze