Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Funkcjonariusze dzierżoniowskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego, pijanego kierowcę

25 lipca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali poszukiwanego przez Prokuratury Rejonowe w Dzierżoniowie i Kłodzku mężczyznę. Do tego 38-letek dopuścił się kolejnych przestępstw, gdyż będąc pijanym jechał samochodem, a dodatkowo miał już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.
Funkcjonariusze dzierżoniowskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego, pijanego kierowcę

Funkcjonariusze z drogówki, w trakcie wykonywania obowiązków służbowych zatrzymali do kontroli samochód Daewoo. Podjęta interwencja była efektem zgłoszenia funkcjonariusza Służby Więziennej na co dzień pracującego w piławskim Oddziale Zewnętrznym, Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie. To właśnie kolega z pokrewnej służby mundurowej miał podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego Matizem. Podejrzenia strażnika więziennego potwierdziły się. Przeprowadzone badanie przez policjantów 38-latka dało wynik 1.59 promila! W wyniku sprawdzenia danych mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że miał już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo jest poszukiwany przez Prokuratury Rejonowe w Dzierżoniowie i Kłodzku. Poszukiwania dotyczyły jedynie ustalenia miejsca pobytu.

Postępowanie w sprawie jazdy w stanie nietrzeźwości i orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów prowadzą obecnie śledczy Wydziału Dochodzeniowego
z dzierżoniowskiej policji. Koledze z Aresztu Śledczego należą się brawa za czujność!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama