„Za Zieloną Bramą” to wyjątkowe miejsce w Gminie Pieszyce, które czekało na rewitalizację. Dzięki pasji i zaangażowaniu lokalnego przedsiębiorcy obiekt ten już niedługo cieszył będzie oczy mieszkańców oraz turystów licznie odwiedzających Góry Sowie.
Telewizja Sudecka
18.07.2023 18:27
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
enter
20.07.2023 18:36
Pieszyce nabijają jak zawsze kase prywaciarzowi . W Bielawie jest inaczej zarabia gmina na żłobki ,przedszkola szkoły , drogi chodniki szpitale Taka jest różnica między Mafią układami a Dobrobytem który zarabia na wszystkich
urf
20.07.2023 16:05
Bzdety bzdety bzdety w Polsce tego mnogo .
az50
20.07.2023 09:45
jakaś mapa lub coś podobnego .
zDolny Śląsk
19.07.2023 17:35
trzeba było najpierw ZRUJNOWAĆ zeby potem ODBUDOWAĆ
Alicja
19.07.2023 13:50
Wspaniale!!!Oby było więcej takich ludzi i takich działań. Dzięki nim zachowają się perełki., które w większości niszczeją. Na pewno odwiedzę.
Gosia Z.
18.07.2023 22:06
Wspaniale! Nie możemy się doczekać :) Piękne miejsce i ogrom pracy!
TVN
18.07.2023 22:12
Jak Pieszyce bendą dzielnicom Bielawy lub kiedyś bendą w powiecie Bielawskim . To kogos to zainteresuje i będzie kasa . A tereaz nikogogo to nie obchodzi . Cała prawda
Jad
20.07.2023 10:43
Biedawa ze swoim zbiornikiem uryny nazywanym jeziorem może Pieszycom skoczyć na pukiej
Jad
20.07.2023 16:00
Co to jest za dziwny artykuł . Chodzi o zielona budke z lodami ?. W sumie
Normalnie szok tylko odcinac kupony . Władza Pieszyc jest za xyza żeby zarabiać Hajs jak Bielawa na kałuży . jeden jest Biznesmenem a drugi nie
enter
20.07.2023 18:19
U was jest tak jak nabić kase prywaciarzowi . W Bielawie zarabia gmina .
Napisz komentarz
Komentarze