W dniach od 9 do 11 lipca samorządowcy oraz eksperci z dziedziny ochrony środowiska z regionu Dolnego Śląska odwiedzili zakłady zajmujące się termicznym przetwarzaniem odpadów we włoskiej Lombardii. Celem wizyty było poszerzenie wiedzy z zakresu segregacji i utylizacji odpadów oraz edukacja w zakresie bezpieczeństwa, ekologii i innowacyjności takich rozwiązań.
Telewizja Sudecka
14.07.2023 23:54
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze