Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Praca - Tokarz CNC

Firma Myzer Sp. z o.o.,  oferująca najlepsze praktyki w intralogistyce oraz innowacyjne rozwiązania, których używają najlepsi w swojej branży, poszukuje do swojego zespołu Tokarza CNC

Miejsce pracy: Bielawa

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa tokarki CNC

Sterowanie i programowanie maszyn

Nadzorowanie pracy obrabiarki i przebiegu procesu produkcyjnego

Wykonywanie detali zgodnie z technologią produkcyjną

Kontrolowanie jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności z dokumentacją technologiczną

Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Wymagania:

Wykształcenie techniczne

Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Umiejętność technicznego myślenia

Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Umiejętność pracy w zespole

Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę

Samodzielne stanowisko

Pracę w zróżnicowanym dynamicznym zespole

Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Wsparcie zespołu

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected], wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Myzer sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Podziel się
Oceń

Komentarze