W sobotę, 13 maja odbyła się druga runda Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Na starcie wydarzenia, przy Schronisku Zygmuntówka w Jugowie, pojawiło się ponad 200 uczestników wraz ze swoimi pupilami. Zawodnicy mieli do wyboru 3 trasy o różnych długościach.
Telewizja Sudecka
16.05.2023 20:21
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze