28 kwietnia, od spotkania w rynku o godzinie 18:00 rozpoczęły się obchody Międzynarodowego Dnia Jazzu w Dzierżoniowie, otworzyła parada uliczna w stylu nowoorleańskim z udziałem mażoretek i miejskiej orkiestry dętej. Parada wyruszyła spod dzierżoniowskiego ratusza i przeszła w muzycznym korowodzie, ulicą Świdnicką w kierunku Kina „Zbyszek” Tradycyjnie przed kinem pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników parady. Tegoroczną edycję uświetnił koncert zespołu New Bone.
Krzysztof Bachiński
02.05.2023 22:57
(aktualizacja 30.09.2023 09:43)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze