Wejść do sklepu, sięgnąć na półkę po słodycze, wziąć jeszcze coś więcej i ruszyć do kasy by zapłacić. Tak powinno to wyglądać, ale jedna mieszkanka grodu nad nysą wybrała inną drogę. Zamiast do kasy, sięgnęła po więcej słodkości i nie płacąc, czmychnęła do domu. Bezkarna jednak nie pozostanie.
Telewizja Sudecka
06.04.2023 09:31
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze