W środę, 5 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego odbyła się konferencja na temat sytuacji na kolei w regionie. Głównym tematem była zmiana przewoźnika na Trasie Nadodrzańskiej z Wrocławia do Głogowa. Początkowo trasę obsługiwało 5 par pociągów Kolei Dolnośląskich, a pozostałe realizowane były przez pociągi Polregio. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem podróżnych ofertą i jakością usług oferowanych przez Koleje Dolnośląskie, kolejny rozkład jazdy zostanie ułożony w taki sposób, że pociągi samorządowego przewoźnika będą obsługiwały wszystkie połączenia na tej linii.
Telewizja Sudecka
05.04.2023 20:31
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze