Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ANNA CZERWIŃSKA MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIORÓW W SUMO

W miniony weekend 21-22 czerwca w Pyrzycach woj. Zachodniopomorskie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Sumo.
ANNA CZERWIŃSKA MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIORÓW W SUMO

W miniony weekend 21-22 czerwca w Pyrzycach woj. Zachodniopomorskie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Sumo. W Mistrzostwach Polski Powiat Dzierżoniowski reprezentowali : Paulina Kaczorowska 50kg., Anna Czerwińska 55kg., Marzena Martyka kat. 60kg, Sebastian Dudek 60kg., Andrzej Chruszczyk 60kg., Wojciech Kindel 80kg., Eryk Sitko 80kg.

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się Anna Czerwińska kat 55kg która zwyciężyła we wszystkich pojedynkach i zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Marzena Martyka która zdobyła brązowy medal w kat. 60kg. Na pochwałę zasługują również Paulina Kaczorowska 50kg oraz Eryk Sitko 80kg którzy przegrali swoje pojedynki o brązowe medale i musieli zadowolić się V lokatami. W klasyfikacji punktowej klub MULKS JUNIOR Dzierżoniów z 43 punktami uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji klubowej w Polsce.

Jest to wielki sukces naszego klubu gdyż co roku potwierdzamy zdobycie medali na zawodach rangi Mistrzostw Polski czy Europy. Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących zawodników z naszego klubu, a zwłaszcza dla Anny Czerwińskiej która zdobyła Tytuł Mistrzyni Polski dający jej możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Sumo – Stanisław Warchoł

W ciągu ostatnich 2 tygodni nasi zawodnicy bądź zawodniczki potwierdzili wysoki poziom sportowy zdobywając 2 medale z zawodów rangi Mistrzostw Polski. Obecnie Paulina Martyka przebywa na zgrupowaniu Kadry Polski Juniorek Młodszych przygotowujących się do Mistrzostw Świata. - Norbert Warchoł.  Zarząd MULKS JUNIOR Dzierżoniów chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna, bez której wsparcia nasz wyjazd na Mistrzostwa nie doszedłby do skutku.    


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama