W poniedziałek, 6 marca, w Sejmie odbyło się wysłuchanie publiczne w sprawie projektu nowelizacji prawa komunikacji elektronicznej i związanych z nim ustaw, w tym ustawy o radiofonii i telewizji. To tak zwany lex pilot. Ustawa wzbudza duży niepokój min. wśród nadawców lokalnych, którzy w tym dniu licznie przybyli na posiedzenie komisji.
Telewizja Sudecka
07.03.2023 17:08
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze