Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Sąd zastosował trzymiesięczny areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

29 grudnia na terenie Niemczy doszło do spowodowania obrażeń, skutkującego zgonem 69-letniego mężczyzny. Podjęte przez policję działania, doprowadziły do zatrzymania sprawcy już następnego dnia. Mężczyzna po 2 stycznia został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa, natomiast sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.
Sąd zastosował trzymiesięczny areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Jak wynika z wstępnych ustaleń, w Niemczy 29 grudnia doszło do nieporozumień sąsiedzkich, które zakończyły się tragicznie. 34 letni mężczyzna dotkliwie pobił 69-latka. Obrażenia okazały się śmiertelne. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Już następnego dnia niemczańscy policjanci zatrzymali 34-latka. Do działania przystąpiła grupa dochodzeniowa-śledcza, która pod nadzorem prokuratura wykonała szereg czynności procesowych. Obecnie poczynione ustalenia wskazują, że mężczyźni poróżnili się w trakcie wspólnego spożywania alkoholu. Kłótnia zakończyła się tragicznie.

Sprawca w Prokuraturze Rejonowej w Dzierżoniowie usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd wobec sprawcy zastosował trzymiesięczny areszt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kg 04.01.2023 15:18
Szkoda ze nie bylo wczesniej zadnej informacji ze droga bedzie nie przejezdna tylko w polowie dnia postawione znaki...

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama