Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

UKS Siódemka Bielawa wygrywa ogólnopolski turniej „Piłkarskie Orły”

To był emocjonujący weekend pełen niesamowitych wrażeń i sukcesów piłkarzy UKS Siódemka Bielawa! W sobotę 26 listopada drużyna z rocznika 2012 roku zagrała we Wrocławiu, gdzie podczas eliminacji wywalczyła wejście do tzw. "złotej grupy" i ostatecznie zajęła I miejsce, pozostawiając za sobą takie drużyny jak Zagłębie Lubin, AP Oleśnica, FA Wałbrzych, Lechia Dzierżoniów, czy Górnik Polkowice. Nasz zawodnik Adrian Wisłowski został uznany za najlepszego piłkarza turnieju! To ogromny sukces i duma dla naszego klubu mierzyć się z najlepszymi i zdobywać najwyższe trofea.
  • Źródło: UKS "Siódemka" Bielawa
UKS Siódemka Bielawa wygrywa ogólnopolski turniej „Piłkarskie Orły”

Z kolei w niedzielę, 27 listopada drużyna z rocznika 2015 wzięła udział w ogólnopolskim turnieju „Piłkarskie Orły”. Turniej był rozgrywany pod wrocławskim balonem, gdzie tak jak dzień wcześniej udowodniliśmy, że klub reprezentuje najwyższy poziom gry, zdobywając I miejsce w ogólnopolskim turnieju! W wydarzeniu wzięło udział 16 drużyn, m.in. Juventus Wrocław, Start Namysłów, Olimpic Wrocław, Forza Wrocław, FA Wałbrzych i inni, a piłkarze z Bielawy znowu znaleźli się na szczycie! Warto podkreślić, że organizatorzy wyróżnili tym razem dwóch zawodników z UKS Siódemki - Karola Tajchmana, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju oraz Igora Fudaleja, który został uznany za najlepszego piłkarza turnieju.

Weekendowe wydarzenia potwierdziły, że ciężka i systematyczna praca, przynosi wymierne korzyści, zarówno dla naszych piłkarzy, którzy chętnie biorą udział w treningach i poprawiają swój piłkarski warsztat, jaki i dla trenerów, dla których zwycięstwa, to jeszcze większa motywacja do dalszej pracy z dziećmi.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: falcone Treść komentarza: Brawa dla pana Pawła Gancarza robi bardzo dobrą robotę ,w następnych wyborach parlamentarnych powinien startować do Sejmu byłby z niego pożytek, chłop czuje co jest potrzebne dla ludzi. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 18:59 Źródło komentarza: „Dolny Śląsk na zdrowie” – rusza kampania promująca uzdrowiska i wakacyjną regenerację Autor komentarza: Falcone Treść komentarza: Brawo Piotr, dzięki za prowadzenie klubu . Data dodania komentarza: 28.06.2026, 20:39 Źródło komentarza: Dwadzieścia lat pod żaglami. Jubileusz Klubu Żeglarskiego „Wielka Sowa” Autor komentarza: Tomcio Treść komentarza: A może pokazać te nasze zdolne dzieci a nie tylko PANA BURMISTRZA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:56 Źródło komentarza: Młode talenty nagrodzone. Gala „Złotych Sów” w Bielawie Autor komentarza: Tomcio Treść komentarza: A moze powiedzieć o tych zdolnych dzieciach a nie tylko burmistrza !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Młode talenty nagrodzone. Gala „Złotych Sów” w Bielawie Autor komentarza: Falcone Treść komentarza: Brawo panie marszałku,widać że Pan godnie wykonuje swoją misje. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 20:30 Źródło komentarza: Rewitalizacja linii kolejowej nr 319 na odcinku Łagiewniki-Strzelin - konferencja prasowa Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Ten warsztat z jogi i tatuażu niepokoi. Bieg fajny. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 12:35 Źródło komentarza: Festiwal Mokrych Nosków 2026
Reklama