Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

RUSZYŁY ZAPISY NA VIII PREZENTACJE GOSPODARCZE

VIII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej przed nami. Tym razem w drugi weekend września (13-14) w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędzie się lokalne święto przedsiębiorczości.
RUSZYŁY ZAPISY NA VIII  PREZENTACJE GOSPODARCZE

VIII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej przed nami. Tym razem w drugi weekend września (13-14) w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędzie się lokalne święto przedsiębiorczości, które jest doskonałą formą promocji dla różnych przedsiębiorstw, instytucji, lokalnych wytwórców, rękodzielników i artystów. Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej są doskonałym narzędziem marketingowym, a także świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami zza zachodniej granicy. W tym roku powiat ząbkowicki kontynuuje projekt, dzięki któremu zarówno przedsiębiorcy z powiatu ząbkowickiego, jak i Görlitz (obok Zgorzelca) mogą bezpłatnie uczestniczyć w targach - PG ZZ oraz Konventa (Niemcy). Dodatkowo partnerzy będą również bezpłatnie brali udział w spotkaniach roboczych inicjujących współpracę gospodarczą pomiędzy przedsiębiorcami z Polski i Niemiec. W prezentacjach warto wziąć udział – to nic nie kosztuje – udział jest BEZPŁATNY!

 

Ponad dwa tysiące odwiedzających targi, ponad 60 wystawców z Polski, Republiki Czeskiej i Niemiec, koncerty, atrakcyjne konkursy z nagrodami i wiele niespodzianek – to tylko zapowiedź tego, co będzie się działo przez dwa dni w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Oczywiście nie zabraknie wystawy maszyn rolniczych, a na odwiedzjących czekają liczne atrakcje.

Już dziś zachęcamy do udziału w Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej. Wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i podpisać, a skan przesłać na e-mail: [email protected]. Formularz można również otrzymać u organizatora i wypełnić na miejscu, albo przesłać fax-em.

 

Nie zwlekaj i zgłoś już dziś udział swojej firmy w Prezentacjach Gospodarczych ZZ!

Zapisy i informacje:

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju

ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 74 816 28 16, 74 816 28 15, fax 74 816 28 50

e-mail: [email protected] / www.zabkowice-powiat.pl

 

VIII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej są realizowane w ramach projektu  „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007-2013


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: MonikaTreść komentarza: Brawo chłopaki!!!!!Data dodania komentarza: 30.03.2026, 11:09Źródło komentarza: Sparta Ostroszowice gromi w Strzegom Football Cup!
Reklama