Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 08:15
Reklama https://michalska.pl
Reklama

Volkswagenem wjechała w latarnię

6 listopada po godzinie 13:00 doszło do zdarzenia drogowego w Dzierżoniowie. Na ulicy Wrocławskiej, 61-letnia kierująca samochodem marki Volkswagenem najprawdopodobniej zasłabła za kierownicą i jej pojazd uderzył w wysepkę drogową, przejechał na przeciwległy pas ruchu wjeżdżając w przydrożne barierki. Samochód zakończył jazdę na latarni. Kierującą została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala na dokładne badania. Na miejscu interweniowała policja oraz dwa zastępy PSP Dzierżoniów. Przez 2h występowały utrudnienia w ruchu.
Volkswagenem wjechała w latarnię


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ślązak z dzz Treść komentarza: Świetnie to całościowo wygląda , brawo Data dodania komentarza: 12.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Nowe oblicze Jeziora Bielawskiego: Nowoczesny pomost już otwarty dla spacerowiczów Autor komentarza: Krzychu Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 2.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Straszne, co z tymi pożarami... Data dodania komentarza: 2.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poszkodowanej w pożarze Autor komentarza: Ciechu Treść komentarza: No pięknie, jadąc na rowerach z dziećmi do tamy, musimy wracać ruchliwą drogą pod górę 2km. Debilizm. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Od 1 czerwca ruch jednokierunkowy wokół Jeziora Bystrzyckiego. Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche
Reklama