2 listopada przed godziną 2:00 doszło do pożaru altanki w ogrodach działkowych powyżej bielawskiej obwodnicy. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży w tym OSP z Bielawy oraz policja. Spaleniu uległo całkowicie wyposażenie oraz w znacznym stopniu konstrukcja dachu.
Krzysztof Bachiński
04.11.2022 23:03
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze