W poniedziałek, 24 października w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie, odbyło się kolejne posiedzenie Rady Nadzorczej. Prezes Spółdzielni Tadeusz Derenowski podkreślał znaczenie owocnej współpracy z władzami miasta.
Telewizja Sudecka
25.10.2022 21:21
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze