Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Ogłoszony został przetarg na budowę demonstracyjnej hali wielofunkcyjnej w Gminie Bielawa

26 września 2022 r. opublikowany został przetarg nieograniczony dotyczący budowy w Bielawie Centrum Turystyki Aktywnej, w skład którego wchodzić będzie hala wielofunkcyjna wraz z zapleczem noclegowym i gastronomicznym, połączona z Pływalnią Miejską AQUARIUS oraz klubem fitness i zespołem saun.
Ogłoszony został przetarg na budowę demonstracyjnej hali wielofunkcyjnej w Gminie Bielawa

Według aktualnych cen całkowita kosztorysowa wartość robót budowlanych oszacowana została na kwotę ok. 67.000.000 zł. Z uwagi na wartość zadania, przetarg będzie procedowany według standardów unijnych. W efekcie otwarcie ofert nastąpi dopiero 31 października br. o godz. 10.30. Wówczas okaże się jaka jest faktyczna rynkowa wartość przedmiotowego zadania. 

Przypomnę, że na realizację projektu bielawski samorząd zgromadził dotychczas ze źródeł zewnętrznych aż 19.093.068,36 zł. 

Dodać należy, że w trakcie oceny są jeszcze 2 inne wnioski Gminy o dofinansowanie tej inwestycji. Rozstrzygnięcia konkursów powinny nastąpić już wkrótce. 

Planuje się, że realizacja zadania zakończy się w ciągu 30 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą tj. w II kwartale 2025 r. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ddz Treść komentarza: Przecież wszyscy wiedzą że to sprawa Chmiela Data dodania komentarza: 13.08.2026, 00:20 Źródło komentarza: Burmistrz Dzierżoniowa Najlepszym Włodarzem w Polsce! G Autor komentarza: genda Treść komentarza: Świetna inicjatywa promująca regionalną turystykę. Takie wydarzenia pokazują, że zima to nie tylko narty, ale również kultura, historia i wyjątkowe lokalne doświadczenia. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 10:43 Źródło komentarza: Ponad 16 mln zł otrzyma Dzierżoniów na budowę dwóch zbiorników retencyjnych Autor komentarza: henby Treść komentarza: Bardzo ciekawy sposób na odkrywanie różnych zakątków regionu. Szczególnie atrakcyjnie brzmią warsztaty, degustacje i możliwość poznania tradycji Dolnego Śląska. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 10:41 Źródło komentarza: Ponad 16 mln zł otrzyma Dzierżoniów na budowę dwóch zbiorników retencyjnych Autor komentarza: genda Treść komentarza: Świetna inicjatywa promująca regionalną turystykę. Takie wydarzenia pokazują, że zima to nie tylko narty, ale również kultura, historia i wyjątkowe lokalne doświadczenia. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 10:40 Źródło komentarza: Dolnośląska Zima 2026 - Moc atrakcji i białego szaleństwa! Autor komentarza: Mieszkaniec powiatu Treść komentarza: Moja propozycja, aby wybudować podobny zbiornik tak jak w Bielawie na potoku płynącym z Rościszowa. Ukształtowanie terenu i zasilenie wodami z gór idealnie pasują. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 20:51 Źródło komentarza: Ponad 16 mln zł otrzyma Dzierżoniów na budowę dwóch zbiorników retencyjnych Autor komentarza: bn Treść komentarza: po co tam byla straz pozarna Data dodania komentarza: 25.07.2026, 16:29 Źródło komentarza: Bielawa. Potrącenie rowerzystki na Żeromskiego
Reklama