Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dni Niemczy już za kilka dni

Od kilkunastu tygodni trwają prace i przygotowania zmierzające do zorganizowania w dniu 24 września 2022 roku największej miejskiej imprezy w Gminie Niemcza.
Dni Niemczy już za kilka dni

Program wydarzenia, na które jak wiemy czeka z niecierpliwością wielu mieszkańców Gminy Niemcza oraz gmin ościennych prezentuje się bardzo ciekawie. Dni Niemczy zaczną się o godzinie 14:00 w Rynku. Burmistrz Jarosław Węgłowski już zaprasza do wspólnej zabawy zarówno najmłodszych jak i starszych mieszkańców Gminy Niemcza oraz gości.


Na scenie zaprezentują się przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Niemczy oraz Szkoły Podstawowej w Niemczy. Ich występy będą przeplatane ciekawymi animacjami scenicznymi, w których będą mogły wziąć udział wszystkie dzieci będące w tym czasie w Niemczańskim Rynku.


Na godzinę 15:00 zaplanowano pokaz paradny w wykonaniu mażoretek z grupy „PRIMA”
ze Świdnicy. Członkinie grupy mażoretek, to brązowe medalistki Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej roku 2016 i srebrne medalistki Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej roku 2017. Największym sukcesem zespołu jest udział w 2017 roku w Międzynarodowym Festiwalu
w Chinach.


Zaraz po nich, około godziny 16:00, na scenie pojawią się znani w Niemczy tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca POLONEZIAKI, którzy zaprezentują wspaniałe układy taneczne i pieśni Dolnego Śląska, Krakowa i Łowicza.


Na godzinę 17:00 zaplanowano uroczystość, która bezpośrednio nawiązywać będzie do tegorocznych obchodów 1005. rocznicy zwycięskiej obrony Grodu Niemczy. Uroczystość uświetni orkiestra dęta Brass Band, która zagra akustyczne wersje dobrze znanych utworów tanecznych, a dzięki temu wprowadzi wszystkich obecnych w nastrój dobrej zabawy.


Zaraz po uroczystościach Komes Niemczańskiego Grodu w osobie Burmistrza Jarosław Węgłowskiego wręczy nagrody w konkursie „Wakacje z Niemczą”, który został zainicjowany podczas zabawy na Dniu Dziecka w czerwcu tego roku. Planowany jest również finał loterii fantowej, która od początku imprezy będzie trwać w Niemczańskim Rynku.


Dobrą zabawę kontynuować będzie po godzinie 18:30, znany w Gminie Niemcza zespół DEXTER. Zaprzyjaźnieni z Niemczą artyści z pewnością rozgrzeją i przygotują publiczność na występ GWIAZDY WIECZORU, która pojawi się na scenie około godziny 20:00. Tegoroczną gwiazdą jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych zespołów polskiej muzyki rozrywkowej (disco polo) - Bayer Full.


Wieczór, a także imprezową noc zamknie swoim występem zespół DEXTER.


Poza występami na scenie, dostępne będą stoiska gastronomiczne, oraz wiele atrakcji - nie tylko dla najmłodszych, takich jak: autodrom (autka-zderzaki), eurobungee, dmuchańce oraz specjalna, ośmiometrowa, dmuchana ścianka wspinaczkowa! Dzieciaki będą mogły pomalować sobie twarz, kupić watę cukrową i inne przysmaki, a dodatkowo do ich dyspozycji będą też wozy strażackie, którymi będzie można wybrać się na krótką przejażdżkę.


Wszystko to i jeszcze więcej wyłącznie w Niemczańskim Rynku w dniu 24 września 2022 roku od godziny 14:00.


Do wspólnej zabawy podczas Dni Niemczy zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
mirek 20.09.2022 10:05
Bayer Full - ale siara

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama