Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzierżoniów: Żegnamy Annę Grochowinę... brakuje nam słów

Z wielkim żalem zawiadamiamy Państwa, że dzisiaj, po przegranej walce z chorobą, odeszła od nas nasza Koleżanka Ania Grochowina - Sekretarz Miasta.
Dzierżoniów: Żegnamy Annę Grochowinę... brakuje nam słów

Ania związana była z urzędem przez ponad 20 lat. Zawsze zaangażowana i gotowa do działania. Zawsze empatyczna i pomagająca innym. Taką pozostanie w naszej pamięci. Mocno zaangażowana w akcje społeczne i pomoc charytatywną. Prezes Stowarzyszenia Amazonek w Dzierżoniowie. Za zasługi w działalności społecznej i zawodowej w 2021 roku została odznaczona przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Pracę w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie rozpoczęła w 1999 roku na stanowisku inspektora ds. prawnych oraz audytora wewnętrznego. Funkcję sekretarza miasta pełniła od 2007 roku. Przez lata była pełnomocnikiem Zintegrowanego Systemu Zarządzania, pełnomocnikiem ds. modelu EFQM, administratorem bezpieczeństwa informacji. Była też trenerem wewnętrznym, prelegentem konferencji naukowych i branżowych oraz wykładowcą zarządzania jakością.

Prywatnie zaś Ania była aktywną pasjonatką żeglarstwa, posiadaczką patentu żeglarskiego, uczestniczką regat i rejsów dalekomorskich.

W imieniu dzierżoniowskiego samorządu, pracowników urzędu, Przewodniczącego Rady Miejskiej i dzierżoniowskich Radnych składam Rodzinie i Najbliższym głębokie wyrazy współczucia, choć słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, jaki czujemy z powodu jej odejścia.

Burmistrz Dzierżoniowa
  Dariusz Kucharski


Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama