Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„SOWIOGÓRSKI TOUR” za nami

W dniach 13-14 sierpnia na drogach powiatu dzierżoniowskiego odbył się wyścig kolarski pn. „SOWIOGÓRSKI TOUR”, zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy „ATOM” Wyścig składał się z trzech etapów gdzie na starcie zgłosiło się 264 sportowców.
„SOWIOGÓRSKI TOUR” za nami

Wyniki III etapu oraz klasyfikacja końcowa  w kategoriach kobiety open i juniorka. 
KOBIETY OPEN
1. Nikola Bajgerová (Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław)
2. Dorota Przęzak (TKK Pacific-Nestlé Fitness)
3.  Agata Flis (niezrzeszona)
JUNIORKA
1. Julia Wudniak (KS Romet Bydgoszcz)
2. Barbara Cywińska (Medisept Mayday Team)
3. Kinga Marek (Medisept Mayday Team)
KLASYFIKACJA GENERALNA 
KOBIETY OPE
1. Nikola Bajgerová (Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław)
2. Dorota Przęzak (TKK Pacific-Nestlé Fitness)
3.  Alicja Ulatowska (LK UKS Pszczyna)
JUNIORKA
1. Malwina Mul (KLKS „Azalia” Brzóza Królewska)
2. Barbara Cywińska (Medisept Mayday Team)
3. Nataliia Safroniuk (Ukraina)
Pełne wyniki pod tym linkiem /tutaj/Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama