Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zapraszamy na Festiwal Piwa i Sera do Twierdzy Srebrna Góra

W sobotę, 16 lipca zapraszamy do Twierdza Srebrna Góra na Festiwal Piwa i Sera! Start o godz. 16.00 animacjami dla dzieci. Od godziny 18:00 muzyka, tańce i liczne niecodzienne konkursy! Wstęp: 12 zł. * bilet wstępu na festiwal nie upoważnia do zwiedzania Twierdzy z przewodnikiem. Warto zaopatrzyć się w gotówkę, bo z płatnością kartą podczas festiwalu – ze względu na górskie położenie – może być różnie.
Zapraszamy na Festiwal Piwa i Sera do Twierdzy Srebrna Góra

 Nie zabraknie lokalnych wystawców:
🍻 Browar Koreb 
🍻 Książęcy Browar Nysa 
🍻 Browar Świdnica 
🍻 Browar Wielka Sowa 
🍻 PIWO Z ZUKA 
🍻 Cześć Brat - browar 
🍻 Browar Mariental 
🧀 AhSer Serowarnia Rzemieślnicza 
🧀 Sery Lutomierskie z Gór Sowich 
🧀 Sernica Dolnośląska 
🧀 Sery z Podhala
🧀 Sery góralskie @Aleksander Lend
🧀 Sery zagrodowe


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama