Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Festyn "Bezpieczne Wakacje"

8 lipca na przystani żeglarskiej klubu Wielka Sowa (Camping Sudety), odbędzie się festyn edukacyjny pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Wydarzenie ma na celu pokazać jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą oraz jak zachować się w chwili bezpośredniego zagrożenia. Start planowany jest na godzinę 12:00, zakończenie około godziny 16:00.
Festyn "Bezpieczne Wakacje"

Zapraszamy w szczególności najmłodszych mieszkańców Bielawy, na których czekać będą tego dnia liczne pokazy służb mundurowych i konkursy z nagrodami. Na przystani żeglarskiej zobaczyć można będzie m.in.: pokazy ratownicze Straży Pożarnej, naukę pierwszej pomocy oraz bezpiecznego zachowania się nad wodą, czy policyjne pokazy taktyki interwencji i samoobrony. Chętni, za pomocą alkogogli i narkogogli w asyście bielawskiej Straży Miejskiej, będą mogli sprawdzić także stan odurzenia organizmu człowieka po alkoholu i narkotykach. Podczas wydarzenia, Bielawski Klub Żeglarski przygotuje możliwość przejazdu łodzią ratownicza oraz żaglówką. Poniżej szczegółowy harmonogram wydarzenia: 12.00 - rozpoczęcie akcji bezpieczeństwa i zapoznanie uczestników z przygotowanymi atrakcjami 13.00 - pokaz akcji ratowniczej tonącego 14.00 - pokaz technik interwencyjnych 15:00 - pokaz akcji ratowniczej z wykorzystaniem sprzętu przygodnego 16.00 - pokaz samoobrony i bezpiecznych zachowań w razie napadu. Serdecznie zapraszamy!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: .....Treść komentarza: Fajny zespół i atmosfera ,polecam z włoskich wykonawców Ludovico Einaudi super kompozytor.Data dodania komentarza: 29.09.2022, 19:50Źródło komentarza: W Pałacu Kamieniec gościł Dolnośląski Festiwal MuzycznyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: A gdzie są odpowiednie służby?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 18:12Źródło komentarza: Kontrola składowisk odpadów na terenie Dolnego ŚląskaAutor komentarza: anoTreść komentarza: Określenie: TRASA SUDECKA łącząca Kotlinę Jeleniogórską i Kotlinę Kłodzką - to nieporozumienie. Powinna się nazywać TRASA PODSUDECKA , bo TRASA SUDECKA przebiega od Jeleniej Góry , przez Wałbrzych do Kłodzka i tak się powinna nazywać i ona też powinna na całym odcinku zostać PRZEBUDOWANA !!!Data dodania komentarza: 29.09.2022, 17:39Źródło komentarza: Rusza budowa III etapu Obwodnicy DzierżoniowaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: A co z energią odnawialną ?. Jest od tego spółkaData dodania komentarza: 29.09.2022, 13:02Źródło komentarza: Będą wyłączane światła uliczneAutor komentarza: listopadTreść komentarza: Jak nakazuje tradycja Oktoberfest odbył się we wrześniu 😂😂😂Data dodania komentarza: 28.09.2022, 11:34Źródło komentarza: Oktoberfest w Browarze JedlinkaAutor komentarza: nie dla spalarniTreść komentarza: Kupieni za miskę zupki a wnuki beda truteData dodania komentarza: 27.09.2022, 09:56Źródło komentarza: Bielawscy seniorzy odwiedzili Ekologiczne Centrum Odzysku
Reklama