Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spektakularne show kwiatowe w Minieurolandzie

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza do udziału w niecodziennym wydarzeniu florystyczno-modowym "Moda w ogrodzie", które odbędzie się w niedzielę 10 lipca 2022 r.
Spektakularne show kwiatowe w Minieurolandzie

W ramach projektu odbędą się Mistrzostwa Florystyczne "Pojedynek Modowy Florystów" i walka o tytuł "Master Flower". Pojedynkowi kwiatowemu towarzyszyć będą wielkie emocje. 48 florystów, w 12 zespołach, będzie rywalizować ze sobą w rozgrywkach polegających na stworzeniu najbardziej oryginalnej i spektakularnej kreacji modowej z żywych kwiatów i elementów roślinnych. Zawody będą rozgrywać się przez cały dzień, na oczach publiczności, która ostatecznie zadecyduje o wynikach konkursu.

Motywem przewodnim pojedynku jest moda kwiatowa, dlatego będzie mu towarzyszyć niecodzienny pokaz mody "Secret Garden", prowadzony przez stylistkę i właścicielkę Atelier Mody JoS - Joannę Szymoniak. Modelki będą prezentować niezwykle kobiece, a jednocześnie odważne stylizacje dla kobiet w każdym wieku i rozmiarze. Wybieg będzie zorganizowany w baśniowej oprawie z najpiękniejszych kwiatów jednorocznych. Wszystko po to, aby zapewnić publiczności niezapomniane wrażenia.


Czy są jeszcze powody, dla których warto tam być? Nie sposób wymienić wszystkie z nich. Każdego roku, wraz z nadejściem lata Minieuroland przeobraża się w bajeczny ogród kwiatowy. Od początku lipca aż do późnej jesieni odwiedzający mogą zatracić się w cudownym świecie kwitnących kwiatów oraz podziwiać ich niezrównane piękno. Tegoroczna, VII edycja Festiwalu Kwiatów nadeszła z nowymi, zaskakującymi atrakcjami. Jest jeszcze więcej kwiatów, pojawiły się nowe rzeźby i instalacje kwiatowe. Goście mogą zobaczyć ponad 100.000 kwiatów w odmianach, które przekraczają aż 30 rodzajów. 

Oryginalne aranżacje kwiatowe rozciągają się na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Pośród barwnych kompozycji znajdują się regionalne i europejskie miniatury budowli, tworzone na miejscu przez najlepszych artystów modelarzy. Znajdziecie tu klimatyczne altanki, wydzielone strefy relaksu, fantazyjne ścianki zdjęciowe, gastronomię oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama