Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Runmageddon pierwszy raz w Bielawie! Nowa górska lokalizacja

Stało się Runmageddon, najpopularniejszy bieg z przeszkodami w Polsce po raz pierwszy trafi do Bielawy. Będzie to iście górska edycja z podbiegami, przewyższeniami i pięknymi widokami. Uczestnicy mają do wyboru trasy od 6 do 42 kilometrów i mogą pokonać od 30 do 140 prze-szkód. W wydarzeniu wystartować mogą także dzieci w formule KIDS. Kto już od dawna marzył o starcie w tym niecodziennym, fantastycznym biegu ale właśnie w Sowich Górach, ten może zrealizować swoje marzenia w dniach 23-24 lipca br.
Runmageddon pierwszy raz w Bielawie! Nowa górska lokalizacja

Góry Sowie, Bielawa to tutaj rozegra się akcja długooczekiwanego górskiego wyzwania. Dwa dni wydarzenia dostarczą wiele emocji zarówno dla biegaczy przeszkodowych, fanów Runmageddonu jak i turystów, którzy spędzając wakacje w Górach Sowich będą mogli wziąć udział w tym fenomenalnym biegu z przeszkodami. Trasy Runmageddonu będą poprowadzone po malowniczych szlakach Gór Sowich, na terenie plaży a nawet w samym Jeziorze Bielawskim. 

 

 

Pierwszy dzień 23 lipca dedykowany jest osobom, które biegają długie dystanse i długo czekali na jedyny w Polsce górski i przeszkodowy Ultra. Tego dnia pokonają oni 42 kilometry z 140 przeszkodami. Inni zaś staną na starcie 12 kilometrowej formuły z 70 utrudnieniami — Hardcore, której w tym roku partnerem tytularnym, jest marka Tarczyński. 

Drugi dzień 24 lipca to czas dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Każdy, kto ukończył 16 rok życia, będzie mógł wystartować w formule Rekrut i pokonać zaledwie 6 kilometrów oraz 30 przeszkód. Dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły przeżyć emocjonującą przygodę, pokonując trasę jednego kilometra i 10 przeszkód Runmageddonu Kids. 

 

 

Dla uczestników, którzy zjadą na to wydarzenie z całej Polski, weekend z Runmageddonem będzie też świetną okazją, żeby zobaczyć to wspaniałe miasto oraz poznać jego owiane historią okolice. 

Będą oni mogli podziwiać piękno terenu z licznych punktów widokowych: na Górze Parkowej, z wież widokowych na Kalenicy lub na Wielkiej Sowie. Mogą też zaplanować sobie przejażdżkę do Srebrnej Góry (16 km), Podziemnego Miasta w Osówce (21 km), do Sztolni Walimskich (18 km), czy nieco dalej do kompleksu „Riese”. 

Do udziału w wydarzeniu Runmageddon Bielawa Góry Sowie można zapisywać się poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gory-sowie-bielawa-23-07-2022 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama