Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czym Kłodzka Chata bogata

Sklep KŁODZKA CHATA położony w Kłodzku przy ul. Wyszyńskiego 10 to polski sklep rodzinny, bez obcego kapitału, działający od 1993 roku.
Czym Kłodzka Chata bogata

 

Profesjonalna i uczynna obsługa, higiena i czystość, a przede wszystkim produkty najwyższej jakości są podstawą działalności tej placówki.

Sklep Kłodzka Chata wyróżnia się przede wszystkim rewelacyjnym stoiskiem mięsnymi, na którym codziennie oferowane jest najświeższe mięso i wędliny. Większość wędlin i wyrobów garmażeryjnych wytwarzane jest we własnym, niewielkim zakładzie produkcyjnym. Produkowane tu wyroby własne nie mają sobie równych na terenie ziemi kłodzkiej. Warto nadmienić, że w okresach przedświątecznych sprzedawanych jest tutaj ponad 1000 kg białej kiełbasy. Do produkcji wyrobów własnych Kłodzkiej Chaty wykorzystywane jest świeże mięso od polskiego producenta, używana woda jest specjalnie filtrowana, a kiełbasy i szynki są wędzone naturalną metodą na bukowych zrębkach.

Przypominamy, że wyroby własne Kłodzkiej Chaty to między innymi: kiełbasa podwawelska, cebulowa, biała, zwyczajna, mistrza, domowej roboty, krakowska, żywiecka, szynkowa, szynka, pieczeń kłodzka, studzinina, galantyna, kotlety, pieczenie, łazanki i wiele innych. 

Sklep Kłodzkiej Chaty proponuje również bardzo bogaty wybór produktów w dziale zdrowej żywności. Są tam między innymi produkty bezglutenowe, dla diabetyków, nowo utworzony dział dla wegan i wegetarian oraz szeroki wachlarz produktów BIO.

Stoisko cukiernicze oferuje całą gamę różnych ciast i innych wypieków od najlepszych lokalnych piekarzy i cukierników.

W sklepie można również zakupić świeże owoce i warzywa, przywożone bezpośrednio z giełdy we Wrocławiu

Na terenie sklepu lub przy nim znajdują się dodatkowe punkty usługowe: 

- kwiaciarnia,

- usługi ślusarskie,

- punkt opłat wraz z totolotkiem,

- paczkomat InPost,

- bankomat oraz wrzutnia PKO,

- sprzedaż roślin i krzewów.

 

Nieco mniejszy sklep KŁODZKIEJ CHATY znajduje się w centrum Polanicy – Zdroju - przy ul. Wojska Polskiego 1.

Swoją ofertę właściciele i pracownicy obu sklepów zawsze starają się dopasować do indywidualnych potrzeb swoich klientów, są otwarci na zmiany związane z sugestiami osób odwiedzających ten sklep.

Odwiedzający sklepy KŁODZKIEJ CHATY znajdą tutaj niezapomnianą, niespotykaną w supermarketach, rodzinną atmosferę, bogaty asortyment towarów, najwyższą jakość i najniższą cenę.

 

 


Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama