1 lipca w godzinach popołudniowych nad powiatem dzierżoniowskim przeszły burze i ulewy. Strażacy interweniowali przede wszystkim w Bielawie i Dzierżoniowie. W Bielawie woda wdarła się m.in. na teren jednego z zakładów przy ul. Wodnej oraz pobliskie posesje. Strażacy interweniowali również na ul. Nowobielawskiej w Bielawie, gdzie przewrócone blokowało przejazd i uszkodziło linie energetyczną. Strażacy mieli również wezwania na ul. Żeromskiego i Skatepark przy ul. Wojska Polskiego.
Krzysztof Bachiński
02.07.2022 01:02
W Dzierżoniowie zastęp PSP interweniował na ul. Diorowskiej. Problem z przejazdem występował na drogach dzierżoniowskich osiedli.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze