Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama 1

Zderzenie w Ostroszowicach

1 lipca około tuż po godzinie 7:30 doszło do zdarzenia drogowego w Ostroszowicach. Na ul. Polnej zderzyły się pojazdy marki: BMW i Skoda. Na miejscu pracowała policja, zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa, zastęp Ochotniczej Straż Pożarnej z Ostroszowic i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba została wymagała pomocy i została przetransportowana na badania do szpitala.
Zderzenie w Ostroszowicach

Przed 8:00 1. lipca, w Ostroszowicach na ulicy Polnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch kobiet. Policjanci ustalili, iż sprawcą była 38-letnia kierująca BMW, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Skoda, prowadzonym przez swoją rówieśniczkę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą bielawscy policjanci.
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama