W środę 22 czerwca w kinoteatrze „Zbyszek” w Dzierżoniowie odbyła się uroczysta gala na zakończenie roku szkolnego i wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów szkół podstawowych z terenu miasta.
Telewizja Sudecka
23.06.2022 15:22
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze